Pretty Little WeddingsDodano: 2019-06-18


Wieloletnie doświadczenie w branży, pełen profesjonalizm na każdym etapie współpracy, niezwykle indywidualne podejście do poszczególnych zadań, wyjątkowe zaangażowanie oraz atrakcyjne ceny to tylko jedne z wielu zalet, które wyróżniają Pretty Little Weddings. Ofertą firmy jest kompleksowa organizacja ślubów i wesel w Poznaniu i okolicach.

W zakres świadczonych przez konsultantkę usług wchodzi przygotowanie całej ceremonii i przyjęcia od początku do końca z uwzględnieniem wszystkich szczegółów, zaplanowanie tylko niektórych, wybranych przez klientów rzeczy lub sama koordynacja dnia ślubu. Każda współpraca rozpoczyna się spotkaniem organizacyjnym, na którym specjalistka ma okazję poznać wszelkie preferencje i oczekiwania swoich podopiecznych, co pozwala na określenie wstępnego planu i zakresu działania.

Konsultantka dokłada wszelkich starań, by przez cały okres współpracy działać w pełni zgodnie z wymaganiami swoich klientów. To z całą pewnością wpływa na niezwykle wysoki poziom świadczonych usług.
WWW: https://prettylittleweddings.pl

Tel: 606225630

Adres: Augustyna Szamarzewskiego 44b

Kod pocztowy: 60-552

Miejscowość: Poznań


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.